ثبت مکان کسب و کار بر روی نقشه گوگل

امروزه با داشتن دانش اینترنت و دانستن نام هر کسب و کار، به سادگی می توان با جستجوی آن بر روی نقشه گوگل، آدرس، شماره تلفن و حتی مکان آن را به راحتی بر روی نقشه گوگل در صفحه اول نتایج مشاهده کرد. اما این کار مستلزم این است که از قبل این کسب و کار یا مکان بر روی نقشه گوگل ثبت و تایید شده باشد.

ثبت کسب و کار بر روی نقشه گوگل مزایای بسیاری دارد. مهم نیست رنک وبسایت شما بالا باشد، کافی است اسم شما در گوگل جستجو شود، یک منو در سمت کنار نتایج به کاربر از تمام اطلاعات تماس و مکان شما قرار داده می شود. کاربران می توانند به مکان شما امتیاز دهی و رای دهند، هر کسب و کاری که در دسته بندی شما در نقشه گوگل جستجو شود، ابتدا مکانی به کاربر نشان داده می شود که امتیاز بالایی داشته باشد و به کاربر نزدیک تر باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه مکان کسب و کار و سئوی کسب و کار می توانید به وبسایت من را ۳۶۰ ببین مراجعه کنید.

شرکت تجارت پایدار ایرانیان با دارا بودن راهنمایان محلی درجه بالا(Google Local Guide – Top Level) توانایی ثبت هر نوع مکان و کسب و کار را بر روی نقشه و جستجوی گوگل داراست. با ثبت مکان توسط راهنمایان محلی ما، مکان شما به راحتی قابل ثبت و تایید است. کافی است اطلاعات کامل مکان خود را در فرم زیر پر نمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن مکان شما را بر روی نقشه گوگل به صورت تایید شده قرار دهند.
شما می توانید جهت اطمینان از صحت این امر، نام تجارت پایدار ایرانیان را در لیست عکاسان حرفه ای معتمد شرکت گوگل بیابید.


 • نمونه:
  شنبه تا چهارشنبه - ساعت 7 تا 12 و ساعت 17 تا 21
  پنج شنبه - ساعت 7 تا 11
  جمعه - تعطیل
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, png.
  برای قراردادن تصاویر نمای بیرونی یا داخلی کسب و کار یا لوگو آنها را بارگزاری نمایید.
  حداقل ابعاد تصاویر 1000x600 پیکسل
 • 0 تومان
Summary
ثبت مکان بر روی نقشه گوگل تضمین 100%
Article Name
ثبت مکان بر روی نقشه گوگل تضمین 100%
Description
ثبت مکان کسب و کار بر روی نقشه گوگل به صورت تایید شده توسط راهنمای محلی درجه بالای گوگل. افزایش رنک وبسایت، نمایش اطلاعات تماس در صفحه اول جستجوی گوگل، نظردهی و رای کاربران. نمایش لوگو و تصاویر کسب و کار
Author
Publisher Name
شرکت تجارت پایدار ایرانیان
Publisher Logo