Slide

ثبت و انتقال دامنه

Domain Registering

اولین قدم برای راه اندازی وب سایت، انتخاب نام دامین متناسب با نام موسسه، محصول یا هر نام دلخواه شماست که ازین پس با این نام در دنیای مجازی شناخته خواهید شد.

ثبت و خرید دامنه

اکثر مردم فکر میکنند که باید حتما دامنه .Com خریداری کنند، امـــا اینطور نیست! در حال حاضر پسوندهای متنوع زیادی برای ثبت وجود داره که میتونید خیلی هوشمندانه برای افزایش میزان سرچ و همینطور برندینگ خودتون ازشون استفاده کنید. در شرکت تپا ما بخشی را داریم که تمامی پسوندهای دامنه قابل ثبت همراه با قیمت را براتون لیست کردیم و میتونید خیلی راحت از دسته بندی موجود پسوند دلخواه خودتون را پیدا کنید.

[dominion_shortcodes_domain_search_5 title=”جست و جو دامنه” text=”جست‌وجو دامنه، اولین قدم برای ثبت دامنه می‌باشد، طریق باکس زیر می‌توانید دامین مدنظر خود را با پسوند دلخواه خود جست‌وجو کنید و اگر وب‌سایت whois این دامین را برای نام شخص یا شرکتی ثبت نکرده بود؛ می‌توانید اقدام به خرید دامنه کنید.” search_pholder=”نام دامنه خود را بدون www یا http وارد کنید” button_label=”بررسی” ajax_search=”true” purchase_btn_name=”همین الان خرید کنید” crossed_top=”false” crossed_bottom=”false” animate=”” title_font_family=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:300%20light%20regular%3A300%3Anormal” sub_title_font_family=”font_family:Abril%20Fatface%3Aregular” title_color=”#0a0a0a” text_color=”#0a0a0a” text_hover_color=”#0a0a0a” input_text_color=”#0a0a0a” input_placeholder_color=”#bababa” button_bg_color=”#df192c” result_positive_color=”#303030″ result_negative_color=”#0a0a0a” bg_color=”#ffffff” domain=”.com
.ir
.me
.net
.in
.info
.org
.co
.ws
.asia
.me
.tv”]

سوالات متداول

چرا دامنه خود را در تجارت پایدار ایرانیان ثبت کنیم؟

تجارت پایدار ایرانیان بزرگترین ثبت کننده دامنه در ایران و نماینگی رسمی رجیسترار جوکر است و تابحال هزار دامنه در ایران سرور ثبت شده است.

در تپا چه پسوند های دامنه ای را می توانیم ثبت کنیم؟

شما در تپا می توانید بیش از ۵۰ پسوند مختلف را ثبت کنید.

چرا قیمت ثبت دامنه در تپا از همه جا ارزان تر است؟

تپا نماینده رسمی رجیسترارهای بین المللی در ایران می باشد و به دلیل بالاترین میزان ثبت دامنه در ایران؛ همواره مناسب ترین قیمت بازار را ارائه می دهد.

چه دسترسی از دامنه به مشتری داده می شود؟

  • تغییر آنی Whois و تغییر نام مالک
  • قفل انتقال و تغییر مالکیت
  • دسترسی به DNS Management

برای شروع آماده‌ای؟

ساخت اکانت جدید