تعرفه عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی و حرفه ای از محصولات، خدمات، محیط کار و … موردی است که مطمئنا می تواند تأثیر بسیار زیادی در بالا بردن کلاس کاری شما داشته باشد. عکس ها در سایت، اپلیکیشن، کاتالوگ و بسیاری جاهای دیگر کاربرد دارند و مطمئنا به راحتی تفاوت مجموعه ای که از عکس های اینترنتی استفاده می کند با مجموعه ای که عکس هایی منحصر به فرد و مختص خود را به مشتریانش ارائه می کند قابل درک است.

عکاسی حرفه ای در شاخه کاری را می توان به دو بخش تقسیم کرد:

عکاسی محیطی:

در این عکاسی عکس ها به محیط کاری شما اختصاص دارند. مثل عکس برداری از محیط رستوران، محیط سالن آرایشی، فروشگاه، شرکت، ساختمان، و … برای این شاخه عکاس با انتخاب بهترین زوایا و نور مناسب زیباترین عکس ها را با کیفیتی بالا به مشتریان عرضه می کند.

عکاسی صنعتی:

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاشتن دقیق، کامل و باکیفیت محصول می باشد. در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق وکامل تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذاشته شود.عکاسی صنعتی و تبلیغاتی میبایست تمام خصوصیات یک عکس حرفه ای را دربر بگیرد و به مولفه های مهم دیگری نیز نیازمند است. هدف از عکاسی صنعتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده از آن درست مانند یک تیزر اما با راه و روشی متفاوت است. به بیان ساده تر عکس تبلیغاتی میبایست بیننده را به خرید کالا ترغیب کند.

نوع عکاسی تعداد قیمت هر فریم
محیطی از ۱ تا ۵ عدد ۶۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ تومان
از ۶ تا ۱۵ عدد ۵۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ تومان
بیشتر از ۱۵ عدد ۴۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ تومان
صنعتی (داخل آتلیه) از ۱ تا ۱۰ عدد ۷۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰ تومان
از ۱۱ تا ۲۰ عدد ۶۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ تومان
بیشتر از ۲۰ عدد ۴۵۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ تومان

Summary
تعرفه عکاسی صنعتی و محیطی
Article Name
تعرفه عکاسی صنعتی و محیطی
Description
تعرفه عکاسی صنعتی و محیطی
Author
Publisher Name
شرکت تجارت پایدار ایرانیان
Publisher Logo