نمایندگی بوشهر

تعاونی تجارت پایدار ایرانیان گروه شش هزار و پانصد و هفتاد و یک

کد: ۰۰۰۸۲

شرکت تجارت پایدار ایرانیان

ایرانکد

Iran code

ایرانکد یک سیستم جامع است که با ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از کاتالوگ های الکترونیکی محصول با ایجاد یک زبان مشترک در حوزه بازرگانی بستر مناسب برای شناسایی کالاها در زنجیره تامین را فراهم نموده و جریان اطلاعات در زنجیره تامین را تسهیل می کند.

مهمترین محصول این سیستم کاتالوگ الکترونیکی کالا است که بر اساس نظام طبقه بندی و سیستم کدینگ ایجاد می شود به طوریکه مشخصات فنی و اطلاعات مشخصات فنی و اطلاعات پایه کالا در این کاتالوگ ذکر می گردد.

این کاتالوگ ها شامل اطلاعات مبنا و مشخصات فنی محصول می باشد. همچنین کد ملی کالا و کد GS1 کالا در این کاتالوگ ها ثبت می گردد. اطلاعات مبنا ابتدایی ترین و مهم ترین اطلاعاتی که برای بیان یک کالا لازم است را در برمی گیرد . این اطلاعات مکمل الگوی وصف و مشخصات فنی است و با بیان آن موجودیت کاملا شناسایی می شود.

مشخصات فنی یک قلم کالا ، فیلدها و پارامترهای معرف خصوصیات فنی و تکنولوژی کالا بوده و دامنه و حدود ارزشهای فنی و مشخصات یک کالا را ارائه میدهد. علاوه بر موارد ذکر شده تناظر کد ملی کالا با سیستم های کدینگ بین المللی در کاتالوگ الکترونیکی برای تسهیل فعالیت بازرگانان و بنگاه ها ذکر می گردد.

ایرانکد برای مصرف کننده

مطمئنا مزیت ایـران کد برای بنگـاه های ، شـامـل مصـرف کنندگان به عنوان آخرین حلقه زنجیره تامین مـی گـردد زیرا مزایـای ذکر شده باعـث افزایش بهره وری و در نتیجه کـاهش هزینه زنجیره تـامین و به تبع آن کـاهش قیمت کـالا می شود. امـا در کنار آنچه بیان شـد ایـرانکـد مزایا و قابلیت هایی را بـرای مصرف کنندگان نیز ایجاد می نماید که در ذیل به آنهـا اشـاره می گردد.

ایرانکد برای عرضه کننده

ایرانکد با استفاده از ایجاد یک سیستم کدینگ واحد در عرصه ملی و همچنین انطباق این سستم با سیستم های بین المللی بستری ایجاد نموده که بنگاه ها را قادر می سازد تا با نگاه واحد به قلم کالا بسته به ماهیتی که دارند و همچنین ارائه یک شناسه واحد برای یک کالا حجم انبار داری و به تبع آن میزان خواب سرمایه ناشی از نگهداری موجودی را کاهش دهند.

باید توجه داشت که استفاده از کاتالوگ الکترونیکی کالا تنها محدود به ایران نیست و در بسیاری از کشورهای دنیا از کاتالوگ الکترونیکی کالا برای تسهیل تعاملات تجاری استفاده می شود.

محصولات دارای ایرانکد در ایران

80%

86

رضایت مشتریان از ایرانکد

347

تعداد ایرانکدهای ارائه شده

2

مدت زمان فعالیت نمایندگی

جهت درخواست و یا پیگیری ایرانکد در استان بوشهر می توانید با ما تماس بگیرید.

 

شماره تماس نمایندگی ایرانکد استان بوشهر: ۰۹۱۷۷۷۰۳۲۰۵

 

ایمیل: irancode[at]itpiran.com