سرور فنلاند

سرعت عملکرد بالا برای سایت های وردپرسی با کاربران زیاد

هلسینکی

سرور مجازی فنلاند یک پیشنهاد عالی برای داشتن تجربه ای نو با یک لوکیشن جدید است. همچنین کاربرانی که نیازمند داشتن لوکیشن یکی از شهر های فنلاند را دارند میتوانند به راحتی سرور فنلاند را از تپا خریداری کنند . تعرفه های پایین سرور فنلاند و همچنین پینگ پایین آن باعث محبوبیت این سرور شده است. سرور فنلاند پیشنهاد مناسبی برای  کار با سایت های تبادل ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین نظیر بایننس است.

سرور فنلاند مناسب برای وردپرس

سرور فنلاند لوکیشنی مناسب برای افرادی است که مشتریان یا کاربرانی با این لوکیشن دارند و میخواهند با خیال راحت پروژه های خود را اعمال کنند. سرعت مناسب و پینگ پایین سرور فنلاند دلیل مناسبی برای انتخاب این IP است.

تپا به شما اطمینان این اتصال باکیفیت را می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده سرور مورد نظر خود را خریداری کنید.

سرور فنلاند finland servers
سرور فنلاند finland servers

پروژه های مرتبط با سرور فنلاند

سرور فنلاند تقریباً برای هر پروژه ای مناسب هستند مانند:

  • سایت های وردپرسی
  • بازی های آنلاین
  • فروشگاه های آنلاین
  • پورتال های سرگرمی

پشتیبان گیری

تمام مراکز داده در فنلاند مطابق با طرح N + 1 مجهز شده اند و یک منبع برای پشتیبان گیری به صورت همیشگی وجود دارد . از دیگر ویژگی های سرور فنلاند میتوان به KVM-over-IP و مدیریت سرور رایگان اشاره کرد. تمام سرورها توسط پشتیبانی ITP مدیریت می شوند که همیشه برای ارائه سرور ها به روز هستند. 

سرور فنلاند finland servers

Hetzner Cloud Server

سرور ابری با کیفیت بالا – قیمت های بی نظیر

سرور های هتزنر با لوکیشن فنلاند ، یک سرور ابری با قابلیت های بسیار زیادی است و شما لازم نیست ماهانه خرید کنید بلکه می توان تنها با پرداخت هزینه پایین سرور را به صورت ساعتی خریداری کنید و هر زمان سرور را لازم ندارید به راحتی می توان از آن خارج شد.

مزایای سفارش سرور فنلاند

محافظت در برابر DDoS

ما از یک سیستم مدرن برای تجزیه و تحلیل و فیلتر کردن بسته های مخرب و مسدود کردن دسترسی IP استفاده می کنیم که به مدت یک دقیقه حمله DDoS را انجام می دهد. همچنین ما یک فایروال سخت افزاری برای شخصی سازی تنظیمات امنیتی ارائه می دهیم.

عملکرد بهینه

سرور فنلاند با ابزارهای سخت افزاری قوی مبتنی بر آخرین فن آوری های روز دنیا ، به بهبود عملکرد استفاده ی شما کمک شایانی می‌رساند.

شبکه مجازی vRack

اگر می خواهید دو سرور را متصل کنید اما نمی خواهید کل رک را بخرید ، می توانید سرورها را با یک شبکه مجازی متصل کنید. این برنامه رایگان است و به شما امکان می دهد هر مقدار سرور را در همان مرکز داده متصل کنید.

ارتقا کلیه اجزا

تمام اجزای سرورهای Dell PowerEdge ما برای ایجاد پیکربندی شخصی شما قابل تبادل هستند. برای ارتقا دسترسی سفارشات با ما تماس بگیرید .

امنیت مجاز

مراکز داده در فنلاند تحت نظارت استانداردهای ISO / IEC 27001 ، SOC 1 Type II و SOC 2 Type II می‌باشند و دارای گواهینامه STAR بر اساس استانداردهای CSA هستند.

سرعت اتصال بالا

سرور ها با سرعت حداقل یک گیگابیت تا ۱۰ گیگابیت در برخی دیتاسنترها است. در صورت نیاز ، کانال با تأخیر کم می تواند تا ۴۰ گیگابیت بر ثانیه گسترش یابد.

میزان پینگ و فاصله فنلاند تا ایران

فنلاند یک کشور اروپای شمالی است که هم مرز با سوئد ، نروژ و روسیه است. پایتخت آن ، هلسینکی است که ۴۰۵۳ کیلومتر از ایران فاصله دارد .

میزان پینگ فنلاند تا ایران به صورت تقریبی در تصویر محاسبه شده است.

سرور فنلاند finland servers

دیوارهای آتش هتزنر با کیفیت بالا ، امنیت زیرساخت های شما ،  در سرور فنلاند را بدون هیچ گونه هزینه ی اضافی تامین می کند.

قوانین خود را تعریف کنید و آن ها را به هر تعداد سرور های خود اختصاص دهید تا هتزنر از اطلاعات شما به خوبی محافظت کند.

سیستم‌عامل‌های موجود برای نصب خودکار بر روی سرور فنلاند

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید

آمازون
Amazon Linux
Debian
OpenSUSE
Windows
Ubuntu
FreeBSD

هتزنر ارائه دهنده سرور با IP فنلاند

اطلاعات خرید سرور فنلاند

هتزنر

هتزنر یک ارائه دهنده حرفه‌ای میزبانی وب و اپراتور باتجربه مرکز داده است. از سال ۱۹۹۷ این شرکت محصولات میزبانی با عملکرد بالا و همچنین زیرساخت های لازم برای عملکرد کارآمد وب سایت ها را به مشتریان خصوصی و تجاری ارائه داده است.

سفارشاطلاعات بیشتر
سرور فنلاند دیتا سنتر هتزنر

امنیت بالای سرور فنلاند را تجربه کنید

در صورت نیاز به مشاوره با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید

سفارش سرویستماس با ما