سرورهای سنگاپور

سرورهای سنگاپور با سرعت فوق العاده

سنگاپور

اگر اهداف پروژه شما به سنگاپور یا جنوب شرقی آسیا ختم می‌شود ، باید بهترین سرعت اتصال را برای سرور در نظر داشته باشید که تأخیر را به حداقل برساند. برای ارتباط با مخاطبان این لوکیشن ها ارائه سرور های اروپا و امریکا ایده خوبی نیست به همین دلیل خرید یک سرور اختصاصی در سنگاپور بهترین انتخاب ممکن است.

دیتاسنترهای سنگاپور به کانال های اصلی جنوب شرقی آسیا متصل می‌شوند که با این اتصال سریع و تأخیر کم امکان ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان شما را فراهم می‌سازد.

چرا سرورهای اختصاصی تپا در سنگاپور را انتخاب کنیم؟

ممکن است تعداد زیادی سرویس دهنده پیدا کنید که سرور اختصاصی سنگاپور را ارائه دهند اما ، با سفارش سرورهای سنگاپور تپا ، تفاوت ها را در کنترل نهایی سرورها ، امنیت بالا و عملکرد مناسب را به وضوح مشاهده می‌کنید. این سرورها در مرکز داده‎‌ ی سنگاپور واقع شده اند و با سرعت بسیار بالا به کانال متصل هستند.

ما ۹۹٫۹۹% به شما اطمینان به روز بودن را می‌دهیم . سرورهای سنگاپور می‌تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

پروژه هایی که نیازمند سرورهای سنگاپور هستند

سرورهای سنگاپور تقریباً برای هر پروژه ای مناسب هستند. اغلب اوقات ، یک سرور اختصاصی در سنگاپور برای پروژه هایی مانند:

  • پروژه های Fintech و ارز رمزنگاری شده
  • فروشگاه های آنلاین در سطح ملی و بین المللی
  • شرکت های بزرگ ، برای توسعه زیرساخت ها
  • منابع سرگرم کننده با تعداد زیادی کاربر و ترافیک
  • شرکت های مشاوره ای برای ایجاد سیستم های تحلیلی Big Data

مزایای سرورهای سنگاپور

میزبانی سرورهای سنگاپور ، با قیمت های مناسب یک راه حل مناسب و مفید برای تأمین نیازهای تجاری شما است. شما می توانید میلیون ها مشتری و کاربر منظم داشته باشید تا تجربه کاربر نهایی را به ارمغان آوردید. فایروال های سخت افزاری، ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود روی KVM-over-IP وجود دارد. تمام سرورها توسط پشتیبانی ITP مدیریت می شوند، بسته اصلی برنامه مدیریت بصورت رایگان ارائه می شود.

مزایای سفارش سرورهای سنگاپور

محافظت در برابر DDoS

ما از یک سیستم مدرن برای تجزیه و تحلیل و فیلتر کردن بسته های مخرب و مسدود کردن دسترسی IP استفاده می کنیم که به مدت یک دقیقه حمله DDoS را انجام می دهد. همچنین ما یک فایروال سخت افزاری برای شخصی سازی تنظیمات امنیتی ارائه می دهیم.

عملکرد بهینه

سرورهای اختصاصی سنگاپور با ابزارهای سخت افزاری قوی مبتنی بر آخرین فن آوری های روز دنیا ، به بهبود عملکرد استفاده ی شما کمک شایانی می‌رساند.

ارزش مالی

با سرورهای سنگاپور ، با حداقل هزینه و تجربه کاربر نهایی با خدماتی مبتنی بر استاندارد های جهانی ، عملکرد خود را به حداکثر برسانید و مشتریان خود را راضی نگهدارید.

ارتقا کلیه اجزا

تمام اجزای سرورهای Dell PowerEdge ما برای ایجاد پیکربندی شخصی شما قابل تبادل هستند. برای ارتقا دسترسی سفارشات با ما تماس بگیرید .

امنیت مجاز

مراکز داده در سنگاپور تحت نظارت استانداردهای ISO / IEC 27001 ، SOC 1 Type II و SOC 2 Type II می‌باشند و دارای گواهینامه STAR بر اساس استانداردهای CSA هستند.

سرعت اتصال بالا

سرور ها با سرعت حداقل یک گیگابیت تا ۱۰ گیگابیت در برخی دیتاسنترها به تمام بزرگراه های اصلی اروپا متصل می شوند. در صورت نیاز ، کانال با تأخیر کم می تواند تا ۴۰ گیگابیت بر ثانیه گسترش یابد.

سیستم‌عامل‌های موجود برای نصب خودکار بر روی سرورهای سنگاپور

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید

Amazon Linux
Debian
OpenSUSE
Windows
Ubuntu
FreeBSD

سرورهای ابری سنگاپور

اطلاعات خرید سرورهای سنگاپور با پلن های متنوع

Dgital ocean

دیجیتال اوشن

دیجیتال اوشن یک ارائه دهنده زیرساخت های ابری آمریکایی است که مقر اصلی آن در شهر نیویورک است و دارای مراکز داده در سراسر جهان است. دیجیتال اوشن خدمات ابری را به توسعه دهندگان ارائه می دهد که به استقرار و مقیاس گذاری برنامه هایی که همزمان در چندین رایانه اجرا می شوند کمک می کند.

سفارشاطلاعات بیشتر
گوگل کلود

گوگل کلود

Google Cloud راه حلهای ابری توزیع شده آن سازگاری بین ابرهای خصوصی و عمومی را ایجاد می کنندو همانند گوگل از پلتفرم ها و سرویس های امنیتی بسیار قدرتمندی برخوردار است.

سفارشاطلاعات بیشتر
Amazon-AWS

آمازون

سرویس های وب آمازون (AWS) یک پلت فرم امن خدمات ابری است که قدرت محاسبه ، ذخیره پایگاه داده ، تحویل محتوا و سایر قابلیت ها را برای کمک به مقیاس و رشد کسب و کارها ارائه می دهد.

سفارشاطلاعات بیشتر
علی بابا کلود

علی بابا

خدمات محاسبه الاستیک سرورهای علی بابا کلود (ECS)حافظه سریع و جدیدترین CPU‌های اینتل را برای کمک به شما درتأمین انرژی برنامه‌های ابری ودستیابی به نتایج سریعتربا تأخیرکم فراهم می کند.

سفارشاطلاعات بیشتر
linode

لینود

لینود با استفاده از ماشین های مجازی لینوکس، زیرساخت های جهانی و قیمت گذاری های ساده، استفاده می‌کنید. با لینود بدون صورتحساب غافلگیرانه و قیمت یکسان در هر مرکز داده لذت ببرید.

سفارشاطلاعات بیشتر

والتر

والتر اولویت خود را برای ارائه یک محیط محاسبه شده ابری با کارایی بالا با قابلیت اطمینان بسیار استاندارد در همه شهرهایی که خدمت می کند قرار داده است. راه اندازی محیط سرور ابری در ۱۷ شهر در سراسر جهان هرگز آسان نبوده است

سفارشاطلاعات بیشتر

سرورهای ابری سنگاپور

اطلاعات خرید سرورهای سنگاپور با پلن های متنوع

او وی اچ

OVH

سرور اختصاصی ارائه شده از دیتاسنتر OVH به دلیل پینگ پایین نسبت به ایران، قیمت مناسب، امکانات حرفه ای در کنترل پنل و ارائه آی پی به تعداد ۲۵۶ عدد روی هر سرور یکی از سرویس های محبوب نزد مشتریان تجارت پایدار ایرانیان می باشد.

سفارشاطلاعات بیشتر

تنها یک قدم دیگر تا خرید سرورهای سنگاپور مانده است

در صورت نیاز به مشاوره با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید

سفارش سرویستماس با ما