سرورهای انگلستان

پهنای باند با ترافیک نامحدود با سرورهای ابری و اختصاصی انگلستان

لندن

انگلیس

سرورهای انگلستان در لندن واقع شده اند که از تجهیزات درجه یک استفاده کرده اند، همچنین به دلیل پایداری در برابر حملات DDoS ، پهنای باند زیاد ، ترافیک نامحدود و بسیاری از آدرس های IP مشهور شناخته شده اند.
این امر آنها را برای پروژه هایی از جمله شبکه های داخلی/خارجی شرکت ها، ایمیل ها، سیستم های CRM/ERP، ابزارهایی برای کار مشترک از راه دور، VPN، منابع رسانه ای، ذخیره سازی پشتیبان و موارد دیگر بسیار مناسب می کند. هر سرور با یک برنامه مدیریت پایه رایگان ارائه می شود.

چرا سرورهای انگلستان

اجاره سرور در انگلستان بهترین راه حل برای یک پروژه اینترنتی بزرگ است. اگر قصد دارید مقدار زیادی داده را پردازش کنید یا سرورها را در یک شبکه محلی ترکیب کنید ، سرورها در انگلیس بهترین انتخاب ممکن هستند.
سرورها در لندن قرار دارند و با با سرعت حداقل ۱ گیگابیت تا ۱۰ گیگابیت و حتی ۴۰ گیگابیت بر ثانیه در برخی کانال ها به نقاط تبادل ترافیک اروپا متصل می شوند. مراکز داده توسط استاندارد N + 1 با منبع تغذیه پشتیبان ساخته شده اند.

سرورهای انگلیس
سرورانگلستان

چه کسانی از سرورهای انگلستان استفاده میکنند؟

سرورها در انگلستان برای پروژه های زیادی مناسب هستند. اغلب ، یک سرور اختصاصی در انگلیس برای موارد زیر خریداری می شود:

  • منابع سرگرمی با تعداد زیادی کاربر و ترافیک
  • شرکت های مشاوره ای، برای ذخیره و پردازش داده های بزرگ
  • استخراج کنندگان ارز رمزنگاری شده، برای استخراج سکه های دیجیتال
  • شرکت های بزرگ، برای توسعه زیرساخت ها
  • فروشگاه های آنلاین در سطح ملی و بین المللی
  • انیماتورهای CGI ، که پروژه های خود را از راه دور ارائه دهند
  • سینماهای آنلاین به دنبال پهنای باند نامحدود و پایدار هستند

مزایای سرورها در انگلستان

سرورها در انگلستان برای پروژه هایی که چندین سرور در آن نقش دارند مناسب هستند. تمام سرورهای موجود در یک مرکز داده را می توان با یک کانال رمزگذاری شده در یک شبکه محلی مجازی ترکیب کرد و همچنین نیازی به خرید سرور یا پرداخت هزینه اضافی برای کارت های شبکه نیست.

سرورانگلیس

مزایای اجاره سرورهای انگلستان

پاسخ در ۲۴/۷

ما به صورت شبانه روزی در حال کار هستیم و به هر گونه سوالات شما از طریق تلفن، چت، تلگرام یا ایمیل کمک خواهیم کرد. مسائل ساده بلافاصله حل می شوند، اما موارد پیچیده تر زمان میبرند تا زمانی که مشتری تأیید کند که مشکل حل شده است.

محافظت در برابر DDoS

ما از یک سیستم مدرن برای تجزیه و تحلیل و فیلتر کردن بسته های مخرب و مسدود کردن دسترسی IP استفاده می کنیم که به مدت یک دقیقه حمله DDoS را انجام می دهد. همچنین ما یک فایروال سخت افزاری برای شخصی سازی تنظیمات امنیتی ارائه می دهیم.

سرور مدیریت شده

تمام نگرانی های خود را از بین ببرید و سرور اختصاصی مدیریت شده اجاره کنید. مدیریت پایه با هر سرور اختصاصی ما به صورت رایگان است. همچنین بسته های مدیریتی برتر با نظارت برای عیب یابی فوری و جلوگیری از همه مسائل احتمالی ،ارائه میشوند.

تنوع IP در هر سرور

میتوانید به هر پروژه یک IP مجزا اختصاص دهید پس بگذارید هر کس IP خاص خودش را داشته باشد! همچنین شما می توانید از IP های اضافی برای میزبانی نرم افزارهای متفاوت یا محافظت از کنترل پنل سرور خود در برابر هکرها استفاده کنید.

فایروال سخت افزار

آیا نمی خواهید به حفاظت استاندارد از DDoS اعتماد کنید؟ فایروال سخت افزاری را به سرور خود متصل کرده و آن را مطابق با پروژه خود پیکربندی کنید و از قرار دادن منابع سرور خود برای هکرها و بدخواهان جلوگیری کنید.

ارتقا کلیه اجزا

تمام اجزای سرورهای Dell PowerEdge ما برای ایجاد پیکربندی شخصی شما قابل تبادل هستند. برای ارتقا دسترسی سفارشات با ما تماس بگیرید .

سیستم‌عامل‌های موجود برای نصب خودکار بر روی سرورها

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید

amazon
Amazon Linux
Debian
Debian
OpenSUSE
OpenSUSE
Windows
Windows
Ubuntu
Ubuntu
FreeBSD
FreeBSD

سرورهای ابری انگلستان

اطلاعات خرید سرورهای انگلیس با پلن های متنوع

linode

لینود

لینود با استفاده از ماشین های مجازی لینوکس، زیرساخت های جهانی و قیمت گذاری های ساده، استفاده می‌کنید. با لینود بدون صورتحساب غافلگیرانه و قیمت یکسان در هر مرکز داده لذت ببرید.

سفارشاطلاعات بیشتر
علی بابا کلود

علی بابا

خدمات محاسبه الاستیک سرورهای علی بابا (ECS)حافظه سریع و جدیدترین CPU‌های اینتل را برای کمک به شما درتأمین انرژی برنامه‌های ابری ودستیابی به نتایج سریعتربا تأخیرکم فراهم می کند.

سفارشاطلاعات بیشتر
Amazon-AWS

آمازون

سرویس های وب آمازون (AWS) یک پلت فرم امن خدمات ابری است که قدرت محاسبه ، ذخیره پایگاه داده ، تحویل محتوا و سایر قابلیت ها را برای کمک به مقیاس و رشد کسب و کارها ارائه می دهد.

سفارشاطلاعات بیشتر
Dgital ocean

دیجیتال اوشن

دیجیتال اوشن یک ارائه دهنده زیرساخت های ابری آمریکایی است که مقر اصلی آن در شهر نیویورک است و دارای مراکز داده در سراسر جهان است. دیجیتال اوشن خدمات ابری را به توسعه دهندگان ارائه می دهد که به استقرار و مقیاس گذاری برنامه هایی که همزمان در چندین رایانه اجرا می شوند کمک می کند.

سفارشاطلاعات بیشتر
گوگل کلود

گوگل کلود

Google Cloud راه حلهای ابری توزیع شده آن سازگاری بین ابرهای خصوصی و عمومی را ایجاد می کنندو همانند گوگل از پلتفرم ها و سرویس های امنیتی بسیار قدرتمندی برخوردار است.

سفارشاطلاعات بیشتر
او وی اچ

OVH

سرور اختصاصی ارائه شده از دیتاسنتر OVH به دلیل پینگ پایین نسبت به ایران، قیمت مناسب، امکانات حرفه ای در کنترل پنل و ارائه آی پی به تعداد ۲۵۶ عدد روی هر سرور یکی از سرویس های محبوب نزد مشتریان تجارت پایدار ایرانیان می باشد.

سفارشاطلاعات بیشتر

سرورهای اختصاصی انگلستان

او وی اچ

OVH

سرور اختصاصی ارائه شده از دیتاسنتر OVH به دلیل پینگ پایین نسبت به ایران، قیمت مناسب، امکانات حرفه ای در کنترل پنل و ارائه آی پی به تعداد ۲۵۶ عدد روی هر سرور یکی از سرویس های محبوب نزد مشتریان تجارت پایدار ایرانیان می باشد.

سفارشاطلاعات بیشتر

برای شروع آماده ای؟

برای خرید سرور ابری و اختصاصی انگلستان با ما همراه باشید

سفارش سرویس