شرکت تجارت پایدار ایرانیان(تپا)

گروه ۶۵۷۱ | شماره ثبت ۱۰۵۰۹

شرکت تعاونی تجارت پایدار ایرانیان در سال ۱۳۹۳ با شماره ثبت ۱۰۵۰۹ با هدف ارائه خدمات بازاریابی، خرید و فروش و بازرگانی کالاهای کشاورزی و صنعتی تأسیس و به ثبت رسید. اعضای هیأت مدیره تپا با دارا بودن بیش از ۱۰ سال تجربه مستمر در تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی و توسعه نرم افزار و همچنین برگزاری دوره‌های موفق علمی، آموزشی و برگزاری سمینارها و همایش‌های تخصصی، بر آن شد تا در سال ۱۳۹۵ مجوز شرکت فنی مهندسی و انفورماتیک را اخذ نماید تا ضمن ادامه فعالیت‌های اولیه با به کارگیری تعدادی از متخصصین و مهندسین نخبه در عرصه فناوری اطلاعات نیز گام‌های مؤثر تری را بردارد.

شرکت تپا صاحب امتیاز و مجری برنامه‌های کلینیک صنعت و معدن شهدای مهندس استان بوشهر نیز می‌باشد. این شرکت به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی و بنا به دستورالعمل صادره جهت شناسایی، پایش و عارضه‌یابی صنایع تولیدی نیمه راکد و راکد استان بوشهر اقدام به اخذ مجوز مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نموده است که در حال حاضر تیم‌های مشاور این شرکت با همکاری مرکز مهندسین استان بوشهر با حضور در شهرک‌های صنعتی، به انجام امور مربوط به این طرح اقدام نموده‌اند.

ارزش‌های تپا

تعهد ما به مشتری، کلید موفقیت ماست.

بیانیه چشم انداز و مأموریت

چشم انداز شرکت تپا در مسیر تحقق سیاست‌های کلی کشور

بیانیه چشم انداز، عبارتی است که شرکت با استفاده از آن، افق دستیابی به اهداف خود را ترسیم می‌کند و آینده‌ای مشخص با دستاوردهای نسبتاً ایده‌آل و افتخار آمیز را به ذی‌نفعان خود نوید می‌دهد. بیانیه مأموریت، فلسفه وجودی شرکت را به تصویر می‌کشد و معرف کسب و کار اصلی آن است.

چشم انداز افق ۱۴۰۴

سرآمد در نوآوری، یادگیری و رشد؛ رقابت‌پذیر در برتری عملیاتی

Excellent in Innovation, Learning and Growth; Competitive at Operational Excellence

مأموریت

ارزش آفرینی حداکثری از منابع انسانی از طریق استعدادیابی، آموزش و پرورش نخبگان و ایده پروری در عرصه های مختلف و تولید کسب و کار با توسعه خدمات فنی دانش محور

Creating Maximum value of human resources in the talent, elite education and idea of breeding and production business in various fields with developing knowledge-based technical services.

مشتریان ما

ما به مشتریان‌مان افتخار می‌کنیم و فقط با بهترین‌ها کار می‌کنیم.

به تیم ما بپیوندید

ما همیشه دنبال استعدادهای جدید هستیم

همین حالا رزومه خود را بفرستید تا در شرکت تپا استخدام شوید

همین حالا به ما بپیوندید