سرور های کانادا

تجربه عملکرد فوق العاده با سرور های کانادا

تورنتو ، مونترال ، بوآرنوآ

سرورهای اختصاصی در کانادا یک پیشنهاد عالی برای کسانی که می خواهند پروژه ای را با مخاطبانی در آمریکای شمالی راه اندازی کنند. دیتاسنتر های کانادا به کانالهای اصلی اینترنت در ایالات متحده متصل هستند ، که سرعت انجام پروزه های شما را افزایش داده و باعث می شود که داده ها با کمترین تأخیر انتقال داده شوند. سفارش سرور های کانادا نه تنها یک انتخاب قدرتمند است بلکه یک راه حل سودآور است.

چرا سرورهای اختصاصی در کانادا را انتخاب کنیم؟

یکی از مهمترین ویژگی های سرور ها در کانادا ، اتصال مستقیم  آن ها به کانال های اینترنت در ایالات متحده ( USA ) است. با این کار شما می توانید داده ها و پرژه های راه اندازی کرده خود را با حداقل تأخیر و با سرعت فوق العاده به کاربران ایالات متحده منتقل کنید.

تپا به شما اطمینان این اتصال باکیفیت را می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده سرور مورد نظر خود را خریداری کنید.

پروژه های مرتبط با سرورهای کانادا

سرورهای کانادا تقریباً برای هر پروژه ای مناسب هستند مانند:

  • سینما های آنلاین و خدمات پخش
  • فروشگاه های آنلاین در سطح ملی و بین المللی
  • شرکت های بزرگ ، برای توسعه زیرساخت ها
  • پورتال های سرگرمی با تعداد زیادی کاربر و ترافیک

پشتیبان گیری

تمام مراکز داده در کانادا مطابق با طرح N + 1 مجهز شده اند و یک منبع برای پشتیبان گیری به صورت همیشگی وجود دارد . از دیگر ویژگی های سرور های کانادا میتوان به KVM-over-IP و مدیریت سرور رایگان اشاره کرد. تمام سرورها توسط پشتیبانی ITP مدیریت می شوند که همیشه برای ارائه سرور ها به روز هستند.

مزایای سفارش سرورهای کانادا

محافظت در برابر DDoS

ما از یک سیستم مدرن برای تجزیه و تحلیل و فیلتر کردن بسته های مخرب و مسدود کردن دسترسی IP استفاده می کنیم که به مدت یک دقیقه حمله DDoS را انجام می دهد. همچنین ما یک فایروال سخت افزاری برای شخصی سازی تنظیمات امنیتی ارائه می دهیم.

عملکرد بهینه

سرورهای اختصاصی کانادا با ابزارهای سخت افزاری قوی مبتنی بر آخرین فن آوری های روز دنیا ، به بهبود عملکرد استفاده ی شما کمک شایانی می‌رساند.

شبکه مجازی vRack

اگر می خواهید دو سرور را متصل کنید اما نمی خواهید کل رک را بخرید ، می توانید سرورها را با یک شبکه مجازی متصل کنید. این برنامه رایگان است و به شما امکان می دهد هر مقدار سرور را در همان مرکز داده متصل کنید.

ارتقا کلیه اجزا

تمام اجزای سرورهای Dell PowerEdge ما برای ایجاد پیکربندی شخصی شما قابل تبادل هستند. برای ارتقا دسترسی سفارشات با ما تماس بگیرید .

امنیت مجاز

مراکز داده در کانادا تحت نظارت استانداردهای ISO / IEC 27001 ، SOC 1 Type II و SOC 2 Type II می‌باشند و دارای گواهینامه STAR بر اساس استانداردهای CSA هستند.

سرعت اتصال بالا

سرور ها با سرعت حداقل یک گیگابیت تا ۱۰ گیگابیت در برخی دیتاسنترها است. در صورت نیاز ، کانال با تأخیر کم می تواند تا ۴۰ گیگابیت بر ثانیه گسترش یابد.

سیستم‌عامل‌های موجود برای نصب خودکار بر روی سرورهای کانادا

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید

Amazon Linux
Debian
OpenSUSE
Windows
Ubuntu
FreeBSD

سرورهای ابری کانادا

اطلاعات خرید سرورهای کانادا با پلن های متنوع

گوگل کلود

گوگل کلود

Google Cloud راه حلهای ابری توزیع شده آن سازگاری بین ابرهای خصوصی و عمومی را ایجاد می کنندو همانند گوگل از پلتفرم ها و سرویس های امنیتی بسیار قدرتمندی برخوردار است.

سفارشاطلاعات بیشتر
Amazon-AWS

آمازون

سرویس های وب آمازون (AWS) یک پلت فرم امن خدمات ابری است که قدرت محاسبه ، ذخیره پایگاه داده ، تحویل محتوا و سایر قابلیت ها را برای کمک به مقیاس و رشد کسب و کارها ارائه می دهد.

سفارشاطلاعات بیشتر
Dgital ocean

دیجیتال اوشن

دیجیتال اوشن یک ارائه دهنده زیرساخت های ابری آمریکایی است که مقر اصلی آن در شهر نیویورک است و دارای مراکز داده در سراسر جهان است. دیجیتال اوشن خدمات ابری را به توسعه دهندگان ارائه می دهد که به استقرار و مقیاس گذاری برنامه هایی که همزمان در چندین رایانه اجرا می شوند کمک می کند.

سفارشاطلاعات بیشتر
linode

لینود

لینود با استفاده از ماشین های مجازی لینوکس، زیرساخت های جهانی و قیمت گذاری های ساده، استفاده می‌کنید. با لینود بدون صورتحساب غافلگیرانه و قیمت یکسان در هر مرکز داده لذت ببرید.

سفارشاطلاعات بیشتر

سرورهای اختصاصی کانادا

اطلاعات خرید سرورهای کانادا با پلن های متنوع

او وی اچ

OVH

سرور اختصاصی ارائه شده از دیتاسنتر OVH به دلیل پینگ پایین نسبت به ایران، قیمت مناسب، امکانات حرفه ای در کنترل پنل و ارائه آی پی به تعداد ۲۵۶ عدد روی هر سرور یکی از سرویس های محبوب نزد مشتریان تجارت پایدار ایرانیان می باشد.

سفارشاطلاعات بیشتر

سفارش سرورهای کانادا

در صورت نیاز به مشاوره با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید

سفارش سرویستماس با ما