سرورهای چین

سرورهای چین با امنیت و انعطاف پذیری بالا

هنگ کونگ ، شانگهای ، پکن ، هوهوت و ...

تپا سرورهای اختصاصی چین در  هنگ کنگ ، پکن ، شانگهای و … را در اختیار شما قرار می دهد که امکان انعطاف پذیری ، حریم خصوصی و امنیت بالاتر در مدیریت داده ها را فراهم می کند. شما می توانید سرورهای مورد نظر خود را انتخاب کرده و شرایط امنیتی شرکت خود را به سطح بالایی برسانید. اگر کسب و کار شما نیاز به درجه بالایی از پاسخگویی از سیستم اطلاعاتی شما و همچنین پروژه های شما به چین ختم می‎‌شود، این امر مستلزم استفاده از سرورهایی با سرعت و ترافیک بالا است. تپا برای شما سرورهای واقع در چین را پیشنهاد می دهد.

دلیل انتخاب سرور چین

سرورهای چین از سرورهای است که برای راه اندازی سایت های پر بازدید ، پورتال تجارت الکترونیکی ، برنامه های تجاری ، یا مشاغل میزبانی وب خود استفاده می کنند . قبل از راه اندازی وب سایت در سرورهای اختصاصی چین ، مجوز ICP لازم است و بدون آن نمی‌توانید به سایتی را بسازید. سرور چین بهترین انتخاب برای پروژه های چینی است.

پروژه هایی که نیازمند سرورهای چین هستند

سرور چین تقریباً برای هر پروژه ای مناسب هستند. اغلب اوقات ، یک سرور اختصاصی در چین برای پروژه هایی مانند:

  • برنامه هایی با نیازهای امنیتی منحصر به فرد
  • فروشگاه های آنلاین در سطح ملی و بین المللی
  • شرکت های بزرگ ، برای توسعه زیرساخت ها
  • منابع سرگرم کننده با تعداد زیادی کاربر و ترافیک
  • شرکت های مشاوره ای برای ایجاد سیستم های تحلیلی Big Data

مزایای سرورهای چین

داشتن یک سایت میزبان در خارج از کشور ، به ویژه در سرورهایی که از نظر جغرافیایی از راه دور هستند ، اغلب بر سرعت بارگذاری تأثیر بسزایی می گذارد. همچنین بارگذاری آهسته باعث خروج کاربران و در نتیجه افزایش نرخ ریزش می شود. با میزبانی یک سایت در چین ، قطعاً سرعت بارگذاری بهبود می یابد و شما می‌توانید با سرعت بالا کاربران راه نگهدارید.

مزایای سفارش سرورهای چین

عملکرد بهینه

سرور اختصاصی چین با ابزارهای سخت افزاری قوی مبتنی بر آخرین فن آوری های روز دنیا ، به بهبود عملکرد استفاده ی شما کمک شایانی می‌رساند.

محافظت در برابر DDoS

ما از یک سیستم مدرن برای تجزیه و تحلیل و فیلتر کردن بسته های مخرب و مسدود کردن دسترسی IP استفاده می کنیم که به مدت یک دقیقه حمله DDoS را انجام می دهد. همچنین ما یک فایروال سخت افزاری برای شخصی سازی تنظیمات امنیتی ارائه می دهیم.

سرعت اتصال بالا

سرور ها با سرعت حداقل یک گیگابیت تا ۱۰ گیگابیت در برخی دیتاسنترها به تمام بزرگراه های اصلی اروپا متصل می شوند. در صورت نیاز ، کانال با تأخیر کم می تواند تا ۴۰ گیگابیت بر ثانیه گسترش یابد.

امنیت مجاز

مراکز داده در سنگاپور تحت نظارت استانداردهای ISO / IEC 27001 ، SOC 1 Type II و SOC 2 Type II می‌باشند و دارای گواهینامه STAR بر اساس استانداردهای CSA هستند.

ارتقا کلیه اجزا

تمام اجزای سرورهای Dell PowerEdge ما برای ایجاد پیکربندی شخصی شما قابل تبادل هستند. برای ارتقا دسترسی سفارشات با ما تماس بگیرید .

ارزش مالی

با سرورهای چین ، با حداقل هزینه و تجربه کاربر نهایی با خدماتی مبتنی بر استاندارد های جهانی ، عملکرد خود را به حداکثر برسانید و مشتریان خود را راضی نگهدارید.

سیستم‌عامل‌های موجود برای نصب خودکار بر روی سرورهای چین

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید

Amazon Linux
Debian
OpenSUSE
Windows
Ubuntu
FreeBSD

سرورهای ابری چین

علی بابا کلود

علی بابا

خدمات محاسبه الاستیک سرورهای علی بابا کلود حافظه سریع و جدیدترین CPU‌های اینتل را برای کمک به شما درتأمین انرژی برنامه‌های ابری ودستیابی به نتایج سریعتربا تأخیرکم فراهم می کند.

سفارشاطلاعات بیشتر

یک قدم تا خرید سرورهای چین

در صورت نیاز به مشاوره با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید

سفارش سرویستماس با ما