سرورهای هلند

سفارش سرورهای ابری و اختصاصی هلند

آمستردام، گرونینگن و درونتن

سرورهای ابری و اختصاصی هلند

اگر پروژه شما حتی در طول جنگ هسته ای باید آنلاین باشد شما به سرورهای ابری و اختصاصی هلند نیاز دارید. این دیتاسنتر در آمستردام واقع شده و مطابق با استاندارد ۲N مجهز شده است. هر سرور اختصاصی در هلند به شبکه L3 Fabric متصل است که ۴ اتصال همزمان به اینترنت دارد.

قبل از ساخت بسته جدید، سیستم کانالی را تعیین می کند که بتواند با سرعت حداقل ۱ گیگابیت تا ۱۰ گیگابیت و حتی ۴۰ گیگابیت بر ثانیه در برخی کانال ها به نقاط تبادل ترافیک اروپا متصل می شوند و تأخیر کم را تضمین کند.این دیتاسنتر مطابق با طرح N + 1 مجهز هستند و در هر شرایطی، ما سرور اختصاصی در آمستردام هلند را به صورت تمام وقت شتیبانی می‌کنیم.

اکنون سرورهای ابری و اختصاصی هلند را با شبکه کامل امن دریافت کنید.

چه کسانی به سرورهای هلند نیاز دارند

سرورهای ابری و اختصاصی هلند بسیار انعطاف پذیراند، شما می توانید سرور را حتی پس از نصب پیکربندی کنید و قسمت هایی از سرورها را برای ذخیره سازی ابری ایجاد کنید. در سرورهای هلند، می توانید بدون هیچ مشکلی پروژه هایی با پیچیدگی زیاد ارسال کنید.

سرورهای هلند
سرورهای هلند

ما توصیه می کنیم برای برخی پروژه ها از سرورهای هلند استفاده کنید

ما می دانیم که شما به تجهیزات قدرتمند ، ابزار مناسب ، سرعت پاسخگویی بالا و پاسخ سریع به درخواست ها نیاز دارید. می توانید سرورهای ابری و اختصاصی هلند را  ادغام کنید و ابر خصوصی خود را ایجاد کنید. سرورها کاملا امن هستند پس می توانید با اعتماد کامل روی این سرورها سرمایه‌گذاری کنید.

سرورهای ابری و اختصاصی هلند با پردازنده های قدرتمند

ثبات، امنیت، سرعت پردازش سفارشات و معاملات نقش تعیین کننده ای دارند. راه حل های ما تمام استانداردهای صنعت را برآورده می کند. ذخیره سازی صدها ترابایت، پردازنده های قدرتمند ۲۴ هسته، تا ۹۶ گیگابایت رم روی هر سرور از جمله خصوصیات سرورهای هلند است.

همه این ها شرایط را برای رسیدن به جهانی از داده های بزرگ، ایده آل می کند. می توانید تمام سرورهای خود را در یک شبکه خصوصی امن و مقاوم در برابر خطا ادغام کنید. ویژگی های کلیدی آن کمترین تأخیر پاسخ و توان ۴۰ گیگابیت بر ثانیه است.

سرورهای هلند

مزایای اجاره سرورهای ابری و اختصاصی هلند

امنیت مجاز

مراکز داده در آمستردام تحت نظارت استانداردهای ISO / IEC 27001 ، SOC 1 Type II و SOC 2 Type II می‌باشند و دارای گواهینامه STAR بر اساس استانداردهای CSA هستند.

مشتریان بزرگ

سایت خود را بر روی سرورهای ابری و اختصاصی هلند تپا میزبانی کنید و فرصت فروش مجدد منابع میزبانی وب خود را که قصد دارند درآمد بیشتری از کسب و کار شما ایجاد کنند، بدست آورید.

محافظت در برابر DDoS

ما از یک سیستم مدرن برای تجزیه و تحلیل و فیلتر کردن بسته های مخرب و مسدود کردن دسترسی IP استفاده می کنیم که به مدت یک دقیقه حمله DDoS را انجام می دهد. همچنین ما یک فایروال سخت افزاری برای شخصی سازی تنظیمات امنیتی ارائه می دهیم.

ارتقا کلیه اجزا

تمام اجزای سرورهای Dell PowerEdge ما برای ایجاد پیکربندی شخصی شما قابل تبادل هستند. برای ارتقا دسترسی سفارشات با ما تماس بگیرید .

تنوع IP در هر سرور

میتوانید به هر پروژه یک IP مجزا اختصاص دهید پس بگذارید هر کس IP خاص خودش را داشته باشد! همچنین شما می توانید از IP های اضافی برای میزبانی نرم افزارهای متفاوت یا محافظت از کنترل پنل سرور خود در برابر هکرها استفاده کنید.

سرعت اتصال بالا

سرورهای ابری و اختصاصی هلند با سرعت حداقل یک گیگابیت تا ۱۰ گیگابیت در برخی دیتاسنترها به تمام بزرگراه های اصلی اروپا متصل می شوند. در صورت نیاز ، کانال با تأخیر کم می تواند تا ۴۰ گیگابیت بر ثانیه گسترش یابد.

میزان پینگ و فاصله هلند تا ایران

هلند ۵۵۵۷ کیلومتر از ایران فاصله دارد و دیتاسنترهایی که سرورهای هلند را ارائه می‌دهند درآمستردام، گرونینگن و درونتن هستند.

میزان پینگ هلند تا ایران به صورت تقریبی ۱۴۰ms می‌باشد که پینگ مناسبی برای انجام از کارها و برخی از بازی‌های آنلاین را ارائه میدهد.

نقشه سرورهای هلند

سیستم‌عامل‌های موجود برای نصب خودکار بر روی سرورهای ابری و اختصاصی هلند

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید

دیجیتال اوشن
Debian
OpenSUSED
OpenSUSE
ویندوز
Windows
Ubuntu
Ubuntu
FreeBSD
FreeBSD

سرورهای ابری هلند

برای خرید سرورهای هلند می‌توانید از دیتاسنترهای زیر استفاده کنید

والتر

والتر اولویت خود را برای ارائه یک محیط محاسبه شده ابری با کارایی بالا با قابلیت اطمینان بسیار استاندارد در همه شهرهایی که خدمت می کند قرار داده است. راه اندازی محیط سرور ابری در ۱۷ شهر در سراسر جهان هرگز آسان نبوده است!

سفارشاطلاعات بیشتر
Dgital ocean

دیجیتال اوشن

دیجیتال اوشن یک ارائه دهنده زیرساخت های ابری آمریکایی است که مقر اصلی آن در شهر نیویورک است و دارای مراکز داده در سراسر جهان است. دیجیتال اوشن خدمات ابری را به توسعه دهندگان ارائه می دهد که به استقرار و مقیاس گذاری برنامه هایی که همزمان در چندین رایانه اجرا می شوند کمک می کند.

سفارشاطلاعات بیشتر
گوگل کلود

گوگل کلود

Google Cloud راه حلهای ابری توزیع شده آن سازگاری بین ابرهای خصوصی و عمومی را ایجاد می کنندو همانند گوگل از پلتفرم ها و سرویس های امنیتی بسیار قدرتمندی برخوردار است.

سفارشاطلاعات بیشتر

سرورهای مجازی هلند

لایت سرور

لایت سرور با داشتن ۴ دیتاسنتر اختصاصی بزرگ در هلند توانسته است یکی از قدرتمندترین سرورهای هلند شناخته شود. لایت سنتر طیف گسترده ای از خدمات میزبانی را با اعتماد ، امنیت و اطمینان در یک بسته ارائه می‌دهد.

سفارشاطلاعات بیشتر

برای خرید سرورهای هلند آماده ای؟

اگر نیاز به مشاوره در خرید سرورهای هلند دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید

سفارش سرویستماس با ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]